nowe-drukarki-hp-juz-wkrotce-pojawia-sie-na-rynku

HP nie zwalnia tempa. Nowe drukarki trafią na rynek już wkrótce!

O jakości rozwiązań do drukowania marki HP nie trzeba się rozpisywać. Przez lata marka wypracowała sobie w tej branży wysoką pozycję. Dzięki wysokiej jakości urządzeniom do drukowania sprawdza się zarówno w domach, jak i środowiskach biznesowych. Producent nie osiada jednak na laurach i postanowił nieco podnieść poprzeczkę. Właśnie poinformował, że na rynek trafią rozwiązania, które będą dostosowane do potrzeb firm i drobnych przedsiębiorców. Co więcej, produkty będą udostępniały możliwość automatycznego skanowania i obustronnego drukowania. Mają również skutecznie chronić przed hakerami i oferować tańszą eksploatację.

Oferta HP obfituje w serie niezawodnych drukarek dostosowanych do pracy w różnych środowiskach – od najprostszych modeli po zaawansowane produkty spełniające oczekiwania rozbudowanych przedsiębiorstw. Tym razem producent postanowił się skupić na kwestiach związanych z bezpieczeństwem i mobilnością. Nowe modele mają wyróżniać się kompaktową formą pozwalającą na umieszczenie urządzenia na biurku i specjalnymi zabezpieczeniami, dzięki którym dostęp będzie ograniczony dla użytkowników znających wymagany kod. Ulepszeniom poddano też możliwość zarządzania większą liczbą drukarek jednocześnie.

Najnowsze serie mają bazować na innowacyjnej technologii napigmentowanego tuszu, która pozwala na pracę w niskiej temperaturze. Użycie tzw. zamienników będzie co prawda możliwe, ale w przypadku naprawy w salonie urządzenie wyświetli serwisantowi informację, że możliwą przyczyną usterki jest właśnie stosowanie nieoryginalnych elementów. Ma to również pozytywną stronę – użytkownicy zawsze będą dostawać właściwe tonery, bez obaw, że sprzedawca – kierując się chęcią zysku – wykorzystał odpowiedniki.

Nowe modele trafią na rynek na przełomie maja i czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *