lumia

Kup telefon Lumia i otrzymaj nawet 200zł zwrotu od firmy Microsoft

Firma Microsoft nadal nie odpuszcza rynku smartfonów i robi co może, aby zdobyć wraz ze swoim system operacyjnym Windows Phone jak największy udział w rynku. Wiadomo nie od dzisiaj, iż system ten pełni wręcz marginalną funkcję, a cały rynek kręci się wokół rozwiązań opartych na systemach operacyjnych firm Google (Android) oraz Apple (iOS). Niemniej urządzenia oparte na systemie Microsoftu stopniowo zdobywają uznanie wśród konsumentów, a firmowy sklep zapełnia się aplikacjami dla tego systemu odbierając największy argument krytykom systemu – brak aplikacji. Największa popularnością cieszą się oczywiście urządzenia z rodziny Lumia, czyli produkty wprowadzone niegdyś przez Nokię, a obecnie znajdujące się w portfolio firmy z Redmond.

W celu uatrakcyjnienia oferty Microsoft wyszedł z niezwykle ciekawą propozycją. Akcja promocyjna trwa do końca miesiąca i umożliwia otrzymanie zwrotu części zainwestowanej w nowy telefon kwoty (od 50 do nawet 200 zł). Aby otrzymać zwrot należy zaopatrzyć się w specjalną aplikację „Promocje i konkursy” znajdującą się w oficjalnym sklepie tej platformy i zgłosić za jej pomocą chęć otrzymania zwrotu pieniędzy. Nie ma znaczenia gdzie urządzenie z serii Lumia zostało przez nas zakupione urządzenie (może to być zarówno telefon ze sklepu, jak i bezpośrednio od operatora komórkowego). Oprócz tego zwrot nie jest realizowany w postaci vouchera do wykorzystania przy zakupie jakiegoś innego produktu firmy Microsoft, lecz w postaci przelewu odpowiedniej kwoty podany numer rachunku bankowego. Zwrot można zatem wykorzystać w dowolny sposób.

Wysokość zwrotu uzależniona jest od zakupionego modelu. Tym samym za Lumie 435 oraz 532 można otrzymać zwrot w wysokości 50 zł, za Lumie 530, 535, 630 i 635 można otrzymać 100 zł, a za Lumie 730, 735, 830 oraz 930 aż 200 zł. Rzecz jasna promocja dotyczy jedynie urządzeń zakupionych w okresie jej trwania, a więc do końca bieżącego miesiąca. Oferta nie obejmuje również telefonów nabytych na rynku wtórnym.

Firma Microsoft ustaliła limit zwrotów na łączną kwotę 10 000 zł, natomiast dla każdego modelu limit jest inny. W celu zdobycia większej ilości informacji o promocji najlepiej jest sprawdzić u źródła, tj. na oficjalnej stronie firmy Microsoft – microsoft.com/pl-pl/mobile/lumia-cashback/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *