UVC-G3 i UVC-G3-Dome

Najlepszy monitoring? Z UVC-G3 i UVC-G3-Dome Ubiquiti rewolucjonizuje rynek kamer

Szukasz rozwiązania do monitoringu, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Świetnie trafiłeś! Kamery Ubiquiti UniFi Video Camera G3 i UniFi Video Camera G3 Dome oferują wysokiej jakości obraz i są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki doskonałej jakości komponentom wyróżnia je także duża wytrzymałość. Urządzenia pozwolą ci monitorować wybraną przestrzeń nawet za pośrednictwem smartfona czy tabletu!

Koniec problemów z monitoringiem. Nowe urządzenia Ubiquiti to kolejna generacja rozwiązań do nadzorowania wybranych obszarów. Rejestrują obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości 1080 p HD i mogą być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków, niezależnie od pory dnia czy nocy. Model UVC-G3 można dodatkowo rozszerzyć o dedykowaną nakładkę Infared Range Extender, pozwalającej na rejestrację obrazu nocnego na dystansie 25 m. Zarządzanie kamerami jest bardzo proste. Wystarczy dedykowana na Androida lub system iOS aplikacja i smartfon lub tablet. Szybko i intuicyjnie.

To przełom. Ubiquiti po raz kolejny udowodniło, że innowacyjność i użyteczność jest dla firmy najważniejsza. Najnowsza propozycja ma szansę zdobyć ogromną popularność. Dodatkowym atutem jest typowy dla producenta minimalistyczny design, dzięki któremu urządzenia bez problemu dopasują się do każdej przestrzeni. Użytkownicy mają również sporą swobodę w wyborze miejsca instalacji produktu – szeroki możliwości montażowe sprawiają, że znajdzie zastosowanie w każdym środowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *