Empik Foto

Wystartowała nowa edycja Konkursu Fotograficznego Empiku

Empik oraz empikfoto.pl zapraszają wszystkich pasjonatów fotografii do udziału w kolejnej, VII już edycji corocznego Konkursu Fotograficznego. Tym razem uczestnicy mogą nadsyłać swoje prace w dwóch kategoriach tematycznych, a na laureatów czekają nagrody o łącznej wartości blisko 20 tys. zł.

Konkurs Fotograficzny Empik to konkurs dedykowany przede wszystkim amatorom, którzy chcą rozwijać i doskonalić swój warsztat fotograficzny. Organizatorzy, jak co roku, uruchomili specjalną stronę KFE, przez którą uczestnicy mogą nadsyłać swoje prace. Tym razem swoich sił spróbować mogą w dwóch kategoriach tematycznych – Portrecie i Fotografii ulicznej. Zgłoszenia zawierające maksymalnie 3 fotografie w wybranej kategorii będą przyjmowane do 30 czerwca.

Najlepsze prace wybierze jury złożone ze specjalistów w dziedzinie fotografii. W tej edycji nadesłane prace oceniać będą: fotograf i wykładowca Akademii Nikona – Paweł Duma, redaktor naczelny magazynu fotograficznego Digital Camera Poland – Maciej Zieliński oraz redaktor prowadzący serwisu internetowego fotoblogia.pl – Krzysztof Basel.

EmpikFoto

Na laureatów czekają wyjątkowe nagrody, które z pewnością zainteresują pasjonatów fotografii. Dwa pierwsze miejsca (po jednym w każdej kategorii) organizatorzy postanowili uhonorować aparatami Nikon1 J5 i monitorami EIZO. Poza tym w konkursie do wygrania także warsztaty w Akademii Nikona, próbniki kolorów i kalibratory marki Datacolor, prenumeraty magazynu Digital Camera oraz bony na zakupy w serwisie empikfoto.pl.

W tegorocznej edycji przyznana zostanie także Nagroda Publiczności. Organizatorzy postanowili wyróżnić autora zdjęcia, które otrzyma najwięcej głosów internautów oddawanych na stronie konkursu. Dodatkowo każda z osób, która wyśle swoje zgłoszenie lub zagłosuje na jedną z prac otrzyma kod uprawniający do 60% rabatu na dowolne odbitki w linii Premium lub Standard.

Więcej informacji na temat konkursu, a także zdjęcia laureatów poprzednich edycji dostępne na www.empikfoto.pl/kfe.html.

Konkurs Fotograficzny Empik plakat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *