ZTE Spro 2 już na polskim rynku

ZTE Spro 2 już na polskim rynku

Na polski rynek trafił niedawno nowoczesny projektor ZTE – Spro 2. Globalny producent, który odgrywa coraz ważniejszą rolę na rynku nowoczesnych urządzeń i technologii komunikacyjnych zaprezentował rozwiązanie jeszcze we wrześniu, podczas targów IFA. Polska jest pierwszym krajem, do którego trafiło urządzenie.

Spro 2 umożliwia oglądanie filmów i prowadzenie prezentacji bez wykorzystywania kabla. Pozwala też na wyświetlanie treści internetowych bez angażowania w to komputera, odtwarzacza czy smartfona. Materiały prezentowane są w jakości HD (1280×720 pikseli) z jasnością 200 lumenów. Niezależnie od miejsca osiągają aż 120 cali (warunkiem jest dostęp do sieci). Ogromną zaletą urządzenia jest niewielki rozmiar – 12,95 x 13,2 x 3,8 centymetrów i waga – zaledwie 526 gramów.

Co ciekawe, specyfikacja rozwiązania nieco przypomina parametry popularnych smartfonów. Doświadczeni użytkownicy z pewnością zaobserwują podobieństwa. Model jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Snapdragon 800 2.1GHz, który bazuje na systemie operacyjnym Android 4.4 Kitkat. Posiada aż 16 GB ROM i 2 GB RAM. Dotykowy ekran kolorowy ma przekątną wielkości 5 cali i rozdzielczość 1280×720 pikseli. To bardzo wygodna funkcjonalność, ponieważ dzięki niej dostępne są aplikacje ze sklepu Google Play. Projektor dysponuje modułami 3G i 4G LTE oraz łącznością Wi-Fi, może pełnić rolę hotspotu. Może też udostępniać internet dziesięciu urządzeniom w tym samym czasie.

Urządzenie wyróżnia się wyjątkowo długim czasem pracy, co docenią zwłaszcza użytkownicy mobilni. Czas pracy bez podłączania do prądu to aż 6300 mAh. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdza się w biznesowych i prywatnych podróżach. Dzięki niemu można bez żadnych problemów korzystać z serwisu YouTube i podobnych stron. To rewolucyjne rozwiązanie, które wpisuje się w potrzeby współczesnych użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *